Kullanımı

Titan Gel” penisin boyutunu ve çevresini artıran bir üründür. Cinsel ilişki sırasında duyarlılığı arttırır. Titan jel ürünü satın alan müşterilerimizin nasıl kullanacağı hakkında kısa bilgi vermek için hazırlanmış yazımızda titan jel ürünü nasıl kullanılır bunlar hakkında bilgi vereceğiz.

“Titan Gel” Kullanılır.

3 aşama vardır:

  1. doğal bileşenler kasları gevşetir, onları daha elastik yapar;
  2. kan dolaşımının iyileştirilmesi, kas aktivitesinin büyümesi;
  3. Egzersizler istenen sonuçların kademeli olarak elde edilmesine yol açar.

Talimatlarımıza göre “Titan Jel” kullanın. Bu, penisinizi sağlık riskleri olmadan artırmanızı sağlayacaktır. Bu çok zaman almayacak ve karmaşık egzersizler yapmanız gerekmeyecek. Yenilikçi teknolojiler ve kremin doğal bitkisel bileşenleri yüksek verimlilik sağlar.

Titan Jel” uygulamasının ilk sonuçları 14-21 günlük kullanımdan sonra ortaya çıkıyor. Uzamış cinsel ilişki ve penis sertliği ile ifade edilirler. Bu ürünü bir ay boyunca kullandıktan sonra penisin büyüklüğü 5-7 santimetre uzayabilir.

Jelin devrim niteliği, penis genişlemesinin anahtarı olan penisin kavernöz gövdesine kan akışını geliştirmesidir. Kremi uygularken, ek olarak penis büyümesini (uzunluk ve çevresi) uyaran egzersizlerle birleştirerek etkisini önemli ölçüde hızlandırabilirsiniz. Bu kombinasyon (krem + alıştırmalar), maksimum etkiyi elde etmek için “Titan Jel” in nasıl kullanılacağı sorusuna cevap verir.

Sadece 4 haftada +7 cm

“Titan Gel” in içerdiği özel enzimler , penis dokuları üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir .
Kalınlıkta+% 30artış

Sadece penis büyütme egzersizleri yapmak “Titan Gel” ile kombine edildiğinde böyle bir etkiye sahip olmayacaktır. Penis yapısına girerken, penis büyütme kremi egzersizlerin başarısı için gerekli süreçleri tetikler. Ayrıca, duyarlılığı artırır ve ereksiyon uzatır, böylece seks süresini artırır.